Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Molbert: дошка для малювання

Образотворче мистецтво - сяйво внутрішнього світла митця, втілення його мрій та фантазій, уособлення його внутрішнього бачення цього світу. І тому, досить природно, що людині-митцю притаманне відтворення навколо себе атмосфери гармонії в усьому, що його оточує. Не будемо забувати також про те, що творчий процес повинен бути організований якнайбільш комфортно - на першому місці завжди лишається високе мистецтво, а не побутові турботи та дрібниці. Компанія «Ecodrevo» здатна запропонувати Вам унікальний асортимент виробів ручної роботи з натуральної деревини, як для професіональний майстрів, так і для учнів.

Якщо ми згадуємо основний інструмент митця, то поперед усього - це кисті та полотно. Далі - це мольберт (від нім. Malbrett: дошка для малювання) - підставка, частіше дерев'яна, на якій під час роботи розташована картина чи малюнок. До речі, прототипи триножних мольбертів були відомі ще за часів античності. Це зрозуміло, бо найбільшу частину свого часу майстер малює стоячи чи сидячи, тому й основа для малювання повинна бути розташована у вертикальній площині. З того часу, конструктори створили десятки видів та підвидів мольбертів, кожен з яких має свої індивідуальні риси. Але є також і спільні для всіх переваги, які надає художникові зручне розташування полотна:

- полотно можна закріпити на потрібній висоті, яка буде зручною для малювання стоячи чи сидячи;

- є можливість варіювати кут, під яким нахиляти полотно, задля корекції його освітлення;

- полотно буде розташоване на робочому місці компактно та надійно.

Роблячи свій вибір на користь «Ecodrevo», Ви будете мати можливість зробити творчий процес максимально гармонійним, с урахуванням індивідуальних вимог до роботи.

Почнемо з класики - мольберт-тринога. Досить проста А-образна конструкція, а також мольберти з рамкою, яка більш вузька у верхній частині, з так званою, «одставною» ногою завжди будуть залишатися незамінними помічниками в будь-якій майстерні. Одставна нога звичайно складається в одній площині з рамою, а в розібраному стані фіксується за допомогою спеціальних затискувачів. У зібраному вигляді мольберт займає дуже мало місця, і його можна легко сховати за дверима, що дуже зручно для митців, які займаються творчістю вдома. Простота, стійкість, компактність і в той же час вишуканість стилю - ось що робить ці мольберти незмінно популярними.

Якщо митець працює з полотном великого формату, йому потрібен так званий станковий мольберт. Конструктори «Ecodrevo» спеціально розробили декілька базових одно- та двосторонніх, обладнаних спеціальними штангами та затискувачами моделей. Прицільну уваги під час виробництва такого мольберта надають його стійкості, надійності, механізмам фіксації та пересування. Майстерно продумані вироби можуть без проблем бути опорою для важких рам, одночасно закріпляти для роботи два полотна і в той же час легко пересуватися з місця  на місце за допомогою роликових механізмів.

У «Ecodrevo» майбутні майстри і професіонали можуть підібрати для себе відомий «учнівський» студійний мольберт-хлопушку. Звичайна для нього конструкція - це дві рами, одна з яких тримає площину для малювання, а друга є опорною. Ця модель мольберта дуже популярна серед учнів мистецьких школ та ВУЗів. Мольберт-хлопушка, за звичаєм, має невелику висоту та оптимальний розмір рамки для малювання. Із задоволенням його купують і ті, хто працює вдома - компактний, неважкий - його просто не можна замінити при функціональному розподілі площі у невеличкому приміщенні.

Окремим видом пересувних мольбертів можна виділити етюдники, вибір яких в асортименті компанії «Ecodrevo» дуже різноманітний. Головна відмінність - вони усі мають у своїй конструкції шухляду для фарби з можливістю кріплення підрамника. І безумовно, наші спеціалісти піклуються про те, щоб такий етюдник був міцним, легким та зручним під час збирання-розбирання, закріплення на ніжках.

Компанія «Ecodrevo» також із задоволенням запропонує Вам великий вибір інструментів: палітри, дисплеї, планшети, стакани, рамки, пенали - усе, що потрібно для плідної роботи і майстра, і учня.

Одним з основних принципів, за якими йдуть професіонали з «Ecodrevo» - є робота виключно з натуральною екологічно чистою деревиною, рослинними лаками та фарбами. Замовник може придивитися для себе мольберт чи етюднік з будь-якою деревини, і бути впевненим, що виріб буде відповідати усім технічним характеристикам і високим стандартам якості.

«Ecodrevo» завжди шукає індивідуальний підхід до замовника - спеціалісти без вагань виконають мольберт за ексклюзивним кресленням чи доповнять за бажанням замовника варіант комплектації будь-якого виробу. Окрім цього, налагоджена система логістики дає можливість компанії давати гарантію безпечної та оперативної доставки цінного для клієнта замовлення до міст України, країн СНД і Балтії, включаючи оформлення всієї потрібної документації.

Кожного дня «Ecodrevo» втілює найвимогливіші мрії наших замовників та партнерів, надає унікальні вироби ручної роботи за лояльною ціною. Діяльність компанії «Ecodrevo» базується на довірі та повазі до людей, бо наша мета - довгострокові відносини, які будуються за принципом «Висока якість, широкий вибір та доступна ціна».

 

 

 

 

 Molbert: дошка для малюванняНОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo