Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Мольберт Хлопушка с полкой.

Вибирати подарунок для онуки - це завжди радість! Цього року їй вже виповнилося сім років, і ми з бабусею вирішили підібрати для неї мольберт. Дуже хотілося, щоб він був максимально зручний та натуральний. До вашого сайту завітали за порадою старого приятеля, який образотворчим мистецтвом займається професіонально. Спочатку нам сподобалися триноги. Потім ми вкришили зібрати сімейну нараду, покликали на допомогу її батьків.

Заказ зробили на модель «мольберт-хлопушка», після розмови з вашим консультантом. Нам сподобалась оригінальна конструкція мольберта, яка підійде і для школяра, і для студента. Справа у тому, що на цей час ніхто не знає чи буде дитина і далі малювати, однак якщо їй це буде подобатися, в неї вже буде інструмент, який стане в нагоді. Його висота дорівнює трохи завбільшки метра, тобто зручно, що онука зможе не тільки стояти перед мольбертом, але й присісти так, як їй буде комфортно. Головним аргументом, яким консультант нас переконав була особливість регулювання нахилу планшета. Річ у тому, що ціпком, який розташований збоку, можна скорегувати кут нахилу. Це надає можливість зручно сісти перед картиною, працювати не напружуючи спину. Тобто онука зможе не нахилятися, не придивлятися до полотна, тим самим не навантажуючи очі, бо зможе розташувати планшет на оптимальній відстані від своїх оченят. А мій приятель-художник ще і підказав, що так корегують освітлення полотна. Може для дитини зараз це й не дуже актуально, зате може стати у нагоді потім.

Посилку привезли дуже швидко, за що хотілося б подякувати окремо. Всі були дуже задоволені. Коли онука почала користуватися мольбертом, в ньому знайшлися ще дуже зручні моменти. Функціональна поличка для олівців та фарб. Дитину і так досить важко організувати, а коли вона займається творчістю - це практично не можливо. Тому дуже правильно та зручно, щоб її інструменти знаходилися поруч. Скажу вам ще більше, донька пристосувалася робити шкільні уроки також за допомогою мольберта! Онука більш зосереджено сприймає вправи, коли мама їй пояснює вправи у такий спосіб. До речі, цю ідею перейняла мама однієї с подруг онуки, тепер вони також збираються заказати мольберт.

Дякуємо вам, «Ecodrevo», що виготовляєте такі натуральні дерев'яні зручні мольберти!Мольберт Хлопушка с полкой.

мольберт хлопушка
НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo