Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Мольберт «Планшет А-2»

Я працюю викладачем на кафедрі образотворчого мистецтва. Ви розумієте, що мольберт - це насправді наш основний інструмент. Чесно кажучи, меблі та дошки в аудиторіях вже старі, хоча ми й намагаємось то там, то тут підновити зовнішній вигляд своїми силами. С початку цього навчального року нам виділили кошти для того, щоб можна було придбати необхідне обладнання для навчання студентів. Дісно ж, ми почали з вибору мольбертів. Нам пропонували партію недорогих пластикових підставок (їх навіть мольбертами не можна назвати), але ж педрада вирішила, що купувати будемо тільки вироби з натуральної деревини.

На вашому сайті досить великий вибір, це дуже приємно, але ж нас цікавили певні вимоги до мольберта, які стануть нам у допомозі у навчанні. Мольберт «Планшет А-2» підійшов майже ідеально по своїм параметрам.

Замовлення зробили на цілу партію десять штук, тому що такі мольберти потрібні і для учнів, і для викладачів. Ми поміркували, що студентам буде дуже зручно саме за допомогою планшета не тільки малювати, а й виконувати завдання з креслення, відтворювати графіки. А вчитель зможе на мольберті-планшеті демонструвати матеріали, фото чи малюнки.

Також, перед тим як замовляти, ми дуже прискіпливо підійшли з вимогами до конструкції. Мольберт «Планшет А-2» регулюється за допомогою планки, тобто можна виставити кут нахилу для того, щоб працювати з полотном не напружуючи спину та очі. Це може здаватися дрібницею, але ж багато професіональних майстрів зрозуміють, як це важливо. Більш за те, ми намагаємося, щоб наш інститут випустив не тільки митців, але ж і здорових фізично юнаків та дівчат.

Важливо, що мольберт «Планшет А-2» надійно розташовується та міцно закріплює полотно. Наші студенти, хоча вже й не школярі, часом так бігають на перервах! Крім того, така модель мольберта дуже зручна тим, що легко збирається та розбирається. Це стає у нагоді, коли потрібно перенести мольберт з однієї аудиторії в іншу.

Мольберт «Планшет А-2» - прекрасний помічник в навчальному процесі, а також дуже красивий та натуральний. Щиро дякуємо вам!

 Мольберт «Планшет А-2»

мольберт планшет.
НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo