Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Де можна купити мольберт або етюдник?

Компанія «Ecodrevo» вже багато років представляє на ринках України та країн СНД художні вироби та інструменти унікальної якості. У нас завжди можна купити мольберт або етюдник з натурального матеріалу за індивідуальнім замовленням. Наші постійні замовники - це професіонали і учні, які воліють працювати з ексклюзивними речами. Справжній майстер не тільки відтворює прекрасне, але і оточує себе гарними речами, щоб створити навколо атмосферу гармонії для продуктивної творчості. Незмінним супутником художника був і залишається мольберт. З того самого моменту, коли людина почала демонструвати своє бачення світу, з'явилися прототипи сучасних мольбертів. Наші фахівці не забувають про старовинні традиції, на грунті яких народжуються нові оригінальні конструкторські рішення.

Є суттєва відмінність, завдяки якій компанія «Ecodrevo» залишається поза конкуренцією, завойовуючи нові позиції і роблячи ще більш міцною свою репутацію - всі наші мольберти і етюдники для художників виготовляються виключно вручну. Знавці мистецтва, майстри чудово розуміють, що більш за все завжди цінувалася робота своїми руками. Промислове виробництво неприпустимо там, де необхідно вкласти душу, талант, досвід і енергію творчості у виріб, який потім стане унікальним інструментом митця або статусним предметом вишуканого інтер'єру.

Для виготовлення наших мольбертів, етюдників, планшетів, дисплеїв для кистей, пеналів ми використовуємо натуральну деревину ясеня, бука, берези, сосни. Порода дерева підбирається виходячи з його функціональних властивостей, а також з урахуванням побажань нашого замовника. Деяким майстрам і любителям подобається чарівний ясен і солідний бук, а хтось віддає перевагу легкості, світлу берези або сосни. Всі погодяться з тим, що натуральне дерево створює навколо себе особливу атмосферу для творчості, воно просочує своєю енергетикою навколишній простір, в якому буде творити художник. Саме тому, цінність натуральної деревини незаперечна для людей мистецтва.

Окремо необхідно звернути увагу на ті матеріали, які вибирає компанія «Ecodrevo» для покриття своїх виробів. Ми використовуємо виключно натуральні олії, фарби та лаки, які не містять токсичних речовин і є екологічно чистим продуктом. Завдяки цьому наші вироби наповнені гармонією самої природи й досконалі по техніці виконання. Художник, який проводить у студії більшу частину свого робочого часу, прекрасно знає, що для нього питання екологічності, нетоксичности матеріалів з естетичного поля проектується на стан фізичного здоров'я.

В залежності від побажань замовника ми наносимо на вироби один або кілька шарів покриття. Справа в тому, що мольберти «Ecodrevo» дуже затребувані для проведення різних виставок, презентацій і майстер-класів. Відповідно, необхідно подбати про те, щоб виріб довго зберігав свій бездоганний зовнішній вигляд.

У широкому асортименті нашої компанії виділена окрема ніша під вироби для дітей. Ви завжди маєте можливість купити мольберт або етюдник для своєї дитини. Юний митець також може з повним правом розраховувати на те, що у нього буде нагода освоювати ази мистецтва з допомогою натуральних якісних виробів. Дитячій творчості ми приділяємо особливу увагу, оскільки всі навички, вміння і таланти закладаються і розвиваються на ранніх етапах становлення особистості. Дитина, для розвитку якої дорослі не пошкодували зусиль зможе вирости успішною, повноцінною особистістю. Варіанти для маленьких художників продумані до дрібниць і сконструйовані для максимально комфортної і результативної роботи. Моделі виробів виконані з урахуванням того, щоб дитина могла малювати не отримуючи додаткових навантажень на спину і не напружуючи очі. Дитячий мольберт або етюдник повинен бути не тільки красивим, але і зручним. І, звичайно, природно і правильно, що вироби для дитячої творчості повинні бути виконані виключно з натуральних, нешкідливих для здоров'я матеріалів.

Багаторічна робота і напрацьований досвід дозволяє нашій компанії брати індивідуальні замовлення, виконувати роботу за ексклюзивними кресленнями, але так, щоб це не позначалося на кінцевій вартості виробу. Така робота ведеться за перевіреним алгоритмом - наш замовник зв'язується зі спеціалістом для обговорення моделі та постановки задачі. Також можна обговорити і варіанти комплектації, щоб купити мольберт або етюдник. Це зумовлено тим, що у кожного майстра існують свої уподобання щодо облаштування робочого місця. Художник знає, що дозволить йому зробити свою роботу більш продуктивною і комфортною, тому може внести свої корективи в готову модель. Наш консультант вписує в проект додаткові планочки, полички, шухлядки, інші елементи конструкції. В результаті майстер отримує зручний і красивий зовні виріб з комплектацією на свій розсуд. Також ми можемо внести зміни щодо величини рамки, перерізу та кута нахилу штанги.

Враховуючи всі індивідуальні вимоги до роботи, компанія «Ecodrevo» може зробити для вас творчий процес максимально гармонійним і продуктивним. Ми завжди відкриті для співпраці з людьми, які знаються на прекрасному та бажають купити мольберт або етюдник ручної роботи.Де можна купити мольберт або етюдник?

мольберт студийный

НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo