Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Що таке мольберт і етюдник?

Компанія «Ecodrevo» готова запропонувати Вам унікальний асортимент виробів ручної роботи з натурального дерева, як для професійних майстрів, так і для учнів. Тому, перш за все, надамо визначення - що таке мольберт і етюдник?

Якщо говорити про основні інструменти художника, то насамперед - це кисть і полотно. Далі - це мольберт (від нім. Malbrett: дошка для малювання) - підставка, зазвичай дерев'яна, на якій під час роботи розміщується картина або малюнок. До речі, варіанти триножних мольбертів були відомі вже в античну епоху. Звичайно, адже більшу частину часу майстер малює стоячи або сидячи, тому і основа для творіння повинна розташовуватися у вертикальній площині. З того часу конструктори створили десятки видів і підвидів мольбертів, кожен з яких має індивідуальні особливості. Але є і загальні для всіх переваги, які дає художникові правильне розташування полотна. Його можна закріпити на потрібній висоті, зручної для роботи стоячи або сидячи. Також, є варіативність кута нахилу полотна, для коригування його освітлення. Зручний мольберт надає головну перевагу - картина на робочому місці буде розміщена компактно і надійно закріплена.

Вибираючи вироби від «Ecodrevo», Ви зможете зробити творчий процес максимально гармонійним і продуктивним, з урахуванням всіх індивідуальних вимог до роботи.
Почнемо з класики - мольберт-тринога. Проста рамна А-подібна конструкція, а також мольберти з рамкою звуженою у верхній частині і так званою «відставною» (опорною) ногою завжди будуть незамінними помічниками в будь-який майстерні. Відставна нога зазвичай складається в одній площині з рамою, а в розкладеному вигляді фіксується за допомогою спеціальних затисків. У складеному вигляді мольберт займає зовсім небагато місця і може легко «сховатися» за дверима, що дуже зручно для художників, які займаються творчістю вдома. Простота, стійкість, компактність і в теж час вишуканість стилю - ось що робить ці мольберти незмінно популярними.

Якщо ж художник працює з полотнами великих форматів, йому необхідний так званий станковий мольберт. Конструктори «Ecodrevo» спеціально розробили кілька базових одне - і двосторонніх, обладнаних спеціальними штангами і кріпленнями моделей. Особливу увагу при виготовленні такого мольберта приділяють його стійкості, надійності і механізмам фіксації і переміщення. Професійно виготовлені вироби можуть без проблем служити опорою для важких рам, одночасно закріплювати для роботи два полотна і в той же час легко пересуватися з місця на місце за допомогою колісних або роликових механізмів.

В «Ecodrevo» і майбутні майстра, і професіонали можуть підібрати для себе відомий «учнівський» студійний мольберт-хлопавку. Звичайна для нього конструкція - це дві рами, одна з яких несе площину для малювання, а друга є опорною. Ця модель мольберта дуже популярна серед учнів художніх шкіл і ВУЗів. Мольберт-хлопавка, як правило, має невелику висоту і оптимальний розмір рамки для малювання. З задоволенням його купують і ті, хто працює вдома - компактний, неважкий - він просто незамінний при функціональному розподілі місця в невеликому приміщенні.

Окремим підвидом переносних мольбертів можна виділити етюдники, вибір яких в асортименті компанії «Ecodrevo» дуже різноманітний. Головна особливість - всі вони мають у своїй основі шухляду для перенесення фарб з можливістю кріплення підрамника. І, звичайно ж, наші фахівці подбали про те, щоб такий етюдник був міцним, легким і зручним для збирання-розбирання, установки на ніжки.

Компанія «Ecodrevo» також з задоволенням запропонує Вам широкий вибір інструментів: палітри, дисплеї, планшети, стакани, рамки, пенали - все, що необхідно для плідної роботи і майстра, і учня.

Одним з основних принципів, якими слідують професіонали з «Ecodrevo» - є робота виключно з натуральною, екологічно чистою деревиною, рослинними лаками і фарбами. Замовник може вибрати для себе мольберт або етюдник з будь-якої породи дерева, маючи впевненість, що виріб буде відповідати всім технічним характеристикам і високим стандартам якості.

«Ecodrevo» завжди знаходить індивідуальний підхід до замовника - фахівці можуть виготовити мольберт за ексклюзивним кресленням або доповнять за бажанням клієнта варіант комплектації будь-якого виробу. Більш того, налагоджена система логістики дозволяє компанії гарантувати безпечну і оперативну доставку цінного для клієнта замовлення по містах України, країн СНД і Балтії з оформленням всієї необхідної документації.

Образотворче мистецтво - це втілення мрії майстра, відтворення його внутрішнього бачення цього світу. І тому, так природно, що творчій людині властиво створювати навколо себе атмосферу гармонії у всьому, що її оточує. «Ecodrevo» допоможе організувати творчий процес максимально комфортно, щоб турбота про побутові дрібниці була осторонь, а на першому місці завжди залишалося високе мистецтво. www.molbert-ukraine.com   050-300-90-33Що таке мольберт і етюдник?

мольберт студийный

НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo