Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Мольберти. Дошки. Дитяче навчання і творчість.

Чи замислювалися ви коли-небудь, навіщо дітей вчать малювати? Здавалося б, без цього уміння можна чудово прожити і дошка для малювання, і тим більше мольберт дитячий не є предметами першої необхідності.

Але ж, у всіх дитячих дошкільних установах малювання включено в обов'язкову програму навчання. У школі, дитина продовжує вчитися малювати на спеціальних уроках, призначених для розвитку цієї навички. Навіщо ж маленькій людині витрачати стільки часу на марну справу? Художником можна і не стати, а більше професій пов'язаних з малюванням немає - так вважають деякі батьки, які не поспішають купувати мольберт дитячий для своїх малюків. Однак, малювання насправді має величезну користь для розвитку дитини.

Розвиває дрібну моторику.

Не тільки сучасні конструктори, які коштують чималих грошей, сприяють розвитку малечі. Дійсно, навіть для того, щоб взяти в руки олівець, крейду або маркер, малюку доводиться пристосувати форму своєї долоньки до форми канцелярського предмета. Потрібно не тільки правильно захопити крейду, наприклад, але і застосовувати особливий тиск на неї для того, щоб вийшла лінія такої довжини і товщини, яка була задумана. І це все не так просто, як здається дорослим. Зміцнюється дрібна мускулатура руки, пальчики стають спритнішими і умілими. Коли малюк, засвоїв як малювати каракулі, після цього переходить до зображення більш складних предметів, то починається вже серйозна підготовка руки до творчої роботи. Особливо корисно під час підготовки до шкільного навчання перемальовувати картинки за зразком, копіюючи їх у точності.

Сприяє розвитку творчих здібностей.
Малюючи, дитина не весь час копіює, вона в першу чергу вигадує сама. Малюк починає творити. І ця свобода творчості, якщо її не закритикують дорослі своїм засудженням фіолетового сонечка або квадратного колобка, зробить з маленького творця креативного дорослого, схильного до нешаблонних рішень, а вони як раз і є найбільш геніальними. Отже, малювання допомагає виростити генія!

Допомагає виразити себе.
Маленькій дитині іноді складно не тільки виразити себе і свої почуття, переживання, але і просто зрозуміти їх. Не усвідомлюючи до кінця, що з ним відбувається, малюк може переживати якісь неприємності, не вміючи з цим впоратися. Накопичені всередині емоції, навіть позитивні, не кажучи вже про негативні, можуть впливати на здоров'я дитини. Маля стає збужденим, агресивним, або навпаки розсіяним, млявим і неактивним. Вихід з цього, звичайна дошка для малювання, на якій малюк зможе креслити свої лінії, гачки і кружечки так, як цього захочеться йому. Таким чином, він відтворює настрій, миттєві враження і сприйняття навколишнього світу загалом.

Розвиває естетичний смак.
Уміння поєднувати кольори і відтінки, насолоджуватися їх м'якими переливами або несподіваними контрастами - це не дається людині з народженням. Але, якщо дитина в юному віці має можливість розвивати свій естетичний смак, малюючи, то у неї набагато більше шансів стати шанувальником прекрасного, а також отримати ще одну можливість насолоджуватися витворами мистецтва, і жити повним насиченим життям. Подарувати своїй дитині таку можливість дуже легко - звичайний мольберт дитячий створить диво.

Укріплює нервову систему.
У малюків нервова система дуже вразлива, всі бачили, як швидко діти змінюють посмішку на сльози, та навпаки. Для них ще увесь світ навколо, усі явища є однією великою несподіванкою! Малюючи, дитина заспокоюється, стає більш врівноваженою, доброзичливою. Добра ідея для сімейного вечора - провести його разом, просто малюючи поруч. Мама, тато, син і донька сидять поруч, наприклад, кожен за своїм мольбертом і малюють (до речі, є мольберти, на яких можна малювати з двох сторін одночасно) - ці щасливі хвилинки надовго запам'ятаються і принесуть дитині не менше, а може і більше користі, ніж спеціально організовані заняття.
Цікаво, а чи є у малювання будь-які мінуси? Так, є, як не дивно, але і таке корисне заняття має негативні сторони, і це, в першу чергу довге сидіння за столом!

Особливо шкідливо багато часу проводити сидячи за столиком маленькій дитині, причому, чим вона менша, тим менше часу їй можна провести в положенні сидячи без шкоди для здоров'я. Дитячий ще незміцнілий хребет беззахисний перед такими навантаженнями, тому батькам варто обмежувати час сидіння. Як же бути? Адже малюк захоплений процесом малювання, і відволікати його зовсім не хочеться! Виявляється, у батьків є вихід, який допоможе їм поєднати користь від малювання і уберегти малюка від довгого сидіння, і це звичайний мольберт дитячий або ж дошка для малювання. До речі, часто мольберт дитячий поєднує в собі дошку для малювання.

Давайте подивимось, які плюси несе в собі такий винахід, як мольберт дитячий:
- мольберт дитячий дозволяє малювати, а малювання дуже корисне заняття для дитини;
- мольберт дитячий не змушує незручно сидіти, цим зберігаючи здоров'я хребта;
- під час малювання крихітка може навіть рухатися, малювати лежачи, стрибаючи, пробігаючи повз, та хоч стоячи на голові, таким чином, вдається поєднати малювання з фізичною активністю - речі, здавалося б, зовсім несумісні!

І на завершення нашої розмови, дуже важливо торкнутися такого питання, як матеріал, з якого виготовляються дитячі мольберти та дошки для малювання. Саме цей момент хвилює турботливих батьків не менш, ніж намагання уникнути зайвого навантаження на дитячу спину. Це вирішується за допомогою спеціальної конструкції, яку розробляють з урахуванням особливостей правильної дитячої постави. Зрозуміло, що все, що оточує малюка повинно бути натуральним, гіпоалергенним та нетоксичним. Саме тому, художні інструменти для дітей виробляються з найкращої екологічно чистої деревини, яка має належні сертифікати якості. Не зважаючи на те, що на сьогодняшній день у світі науковці та технологи можуть запропонувати десятки нешкідливих для здоров'я пластичних матеріалів, справжні мольберти і досі виготовляють вручну з натуральної деревини. Такий мольберт, насправді, стане для дитини помічником для занять, завдяки яким маленький митець буде рости щасливим та здоровим на радість батькам та усій родині.

www.molbert-ukraine.com

звоните: 050-300-90-33Мольберти. Дошки. Дитяче навчання і творчість.

этюдник

НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo