Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Чи потрібен дитині власний мольберт?

Дитячі мольберти для малювання «Ecodrevo» - це ідеальне поєднання ціни з якістю. Якщо ви тільки мріяли мольберт дитячий купити, але ж не мали можливості дозволити собі витрати, зараз ви можете бути цілком заспокоєні за стан сімейного бюджету і також за творчі надбання своєї дитини. Вона завжди буде мати можливість займатися тим, чим їй подобається. Погодьтеся, що це дуже добре, коли малюк з радістю та блиском в оченятах  створює цікаві та яскраві малюночки?

В нашому Інтернет-магазині завжди присутній широкий асортимент дитячих мольбертів. Наприклад, мольберт «Юлія» (висота 70 см и ширина 30 см), який вважається настільним станковим мольбертом, мольберт «Інга» (висота 75 см и ширина 41 см), який дуже зручно переносити та розкладувати, а також настільні мольберти формата А2 і А3. Крім цього, «Ecodrevo» виготовляє мольберти-планшети, які використовують як підставки, вони мають розміри 30*40 и 40*50 см. Якщо ви бажаєте купити для дитини щось оригінальне, тоді гарним подарунком буде сувенірний дитячий мольберт, який важить лише 90 грамів! Він має габарити 16*35 см і легко може бути розташований на столі, чи полиці шафи. Такий сувенір стане гарним подарунком не лише для дитини, а й для дорослої людини. Їх часто замовляють як вишукані аксесуари, щоб розміщувати улюблені фотографії.

В нашому магазині з'явилася нова пропозиція - мольберт-хлопушка, який оздоблений полицею для фарб та кистей. Він дуже зручний для малювання, бо не потребує додаткових шаф для зберігання інструменту. Ваша дитина буде з радістю малювати і милуватися натуральним виробом ручної роботи.

А для тих, кому важлива економія простору чи є потреба виконувати відразу дві картини одночасно, може чудово підійти двосторонній дитячий мольберт з габаритами 21*30 см, який встановлюється на звичайному столі. Він легко розташовується на будь-якій поверхні, не займає багато місця, економить ваш час та гроші. Замість того, щоб купувати дітям два мольберти, ви можете придбати двосторонній мольберт для малювання. Усі погодяться, що це слушна ідея для тих, хто займається малюванням у шкільному класі. Також мольберт можна з користю зайняти вдома, якщо в вас дві дитини, яким завжди хочеться малювати одночасно.

Ви можете придбати в Україні, Росії та замовити з різних країн СНД, дитячі мольберти «Ecodrevo», доставку яких ми для вас організуємо за допомогою транспортних компаній. Всі мольберти поставляються в зібраному вигляді, для їхнього перевезення існують спеціальні чохли з тканини, які гарантують безпеку їх транспортування. Тому все, що треба - це набрати телефонний номер нашого консультанта та зробити замовлення, про все інше - ми самі потурбуємося для вашого комфорту.

 

 Чи потрібен дитині власний мольберт?

мольберт детский

НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo