Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Дитячі мольберти для натхнення та творчого розвитку

Мольберт дитячий купити сьогодні не дуже й важко. Але ж, у розмаїтті вибору очі розбігаються! Наша компанія «Ecodrevo» пропонує мольберти, які виготовляються виключно з натуральної деревини та мають покриття з також натурального масла чи фарби. До речі, колір виробу можна замовити за власним бажанням. Іноді, такі невеликі мольберти в нас замовляють для проведення презентацій та виставок, тому що їх дуже зручно перевозити та розташовувати. Завдяки невеликому розміру вони не займають багато місця і максимально компактні. Дитячі мольберти легко складаються и розкладуються, їх легко та зручно переносити. Кут нахилу рамки завжди можна відрегулювати таким чином, щоб невеликий холст розташовувався як треба.

Всім відомо, з яким натхненням малюють діти, особливо в тому віці, коли вони тільки-но починають вивчати навколишній світ. Щасливе дитинство не може обійтися без кольорових яскравих малюночків, на яких зображені мама з татусем, братик чи сестричка, а також домашні улюбленці - песик та котик. Дитячі малюнки не тільки приносять радість батькам, сама дитина дуже радіє від свого твору. Діти, малюючи на папері те чи інше, розповідають всьому світові про свої мрії, бажання та думки.

Для того, щоб ваша дитина мала змогу в повну міру виявити свої творчі здібності, їй дуже потрібне зручне робоче місце, а також усі інструменти, які можуть стати у пригоді в процесі малювання. До цього списку першим пунктом треба зазначити саме мольберт дитячий, купити який неважко для маленького митця. Якісний мольберт допоможе вашій дитині з задоволенням відтворювати все, що їй забажається. А також, що має велике значення, малювати у зручній позі, а це буде відображене на стані її здоров'я. Всім відомо, що діточки часто сутулять і горблять спину, коли намагаються під час якихось занять прийняти комфортну позу. Від цього часу батьки можуть не хвилюватися про те, що у дитини від сидячої роботи може розвинутися сколіоз, бо мольберт для дитини зроблений таким чином, щоб спинка малюка була ненапружена та не втомлювалася.

Зайве казати, що дитячий мольберт повинен бути зроблений тільки з самих якісних та нетоксичних матеріалів. Мольберти для малювання «Ecodrevo» виробляються по найсучаснішим технологіям, не застосовуючи матеріалів, які можуть зашкодити здоров'ю людини, а насамперед - дитини! Ми піклуємося про ваших дітей та їхнє здоров'я, завжди пам'ятаємо про те, щоб під час малювання дитина повинна отримувати лише задоволення від творчості!Дитячі мольберти для натхнення та творчого розвитку

этюдник

НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo