Напишите нам! e-mail
На главную home
Ecodrevo
О компании
Вся наша продукция создается вручную из отборной экологически чистой европейской древесины.
Мы приглашаем к сотрудничеству все компании, которые заинтересовались нашей продукцией.
Мы готовы выполнять заказы по Вашим эскизам.
Логин:
Пароль:
Дитячий мольберт.

Купити мольберт для малювання - це чудовий подарунок, а головне, корисна річ, яка стане у пригоді на протязі багатьох років. Трьох-, п'ятирічному малюкові прекрасно підійде мольберт-хлопушка для дітей чи мольберт-планшет. Перший варіант зручний тим, що малювати за ним можна стоячи чи сидячи, щоб маленький митець не стомлювався. Також зручність цієї моделі полягає в тому, що можна регулювати кут нахилу рамки. Тобто, вашій дитині не прийдеться сидіти перед ним чи стояти в незручній позі, напружуючи спину. Коли дитина комфортно розташувалася за мольбертом, треба відрегулювати кут нахилу полотна. Також дитячий мольберт може бути докомплектований спеціальною полицею. На ній можна розташувати весь інструмент, який повинен знаходитись під рукою. Батьки від цієї ідеї будуть у захваті, тому що з цієї миті фарби, кисті та олівці зібрані в одному місці.

Мольберт-планшет, наприклад, зручний тому, що має невеликі габарити та вагу. Його можна просто поставити у кімнаті, щоб дитині було комфортно за ним сидіти чи стояти. В цієї моделі також регулюється кут нахилу полотна за для того, щоб уникнути додаткових навантажень на хребет митця. Також є й ще одна цікава особливість у цієї моделі - його можна використовувати, як звичайну шкільну дошку. Батьки можуть купити мольберт для малювання, щоб пояснювати дитині правила чи завдання з арифметики. Уявляєте, як це сподобається малюкові? Але ж в нього тепер заняття проводяться як у справжній школі! До речі, підійде такий мольберт і для тих, кому подобається малювати крейдою, не завжди погода чи обставини дають змогу йти на прогулянку для занять малюванням.

Що ще є зручним в експлуатації таких мольбертів для діточок? У складеному вигляді вони досить компактні, тому без проблем ховаються у шафу чи за дверима, та не займають зайвого простору у кімнаті. Більш того, завдяки невеликому розміру та вазі, ви завжди маєте змогу перевезти мольберт-хлопушку або мольберт-планшет на дачу, де дитина на свіжому повітрі усе літо буде пізнавати світ та відтворювати його у своїх малюночках.

www.molbert-ukraine.com

 

Заказ мольбертов и этюдников по телефону:  050-300-90-33,  098-02-155-87

Доставка "Новой почтой" наложенный платеж (оплата при получении). Или оплата на карту Приватбанка.

 Дитячий мольберт.

мольберт настольный

НОВОСТИ© 2007 — 2019   Ecodrevo